Jacob Binck, efter
Valmis
2020-07-18
793648
| Korkein tarjous | 14 500 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
JACOB BINCK, efter, föreställande Gustav Vasa, olja på duk, 1900-tal, 82x68 cm
Smärre slitage