Skåp 1700-tal barock
Valmis
2020-07-18
793646
| Korkein tarjous | 7 400 SEK |
| Arviointi | 8 000 SEK |
SKÅP, 1700-tal, barock, fanérat i alm, beslag i mässing, höjd ca 224, 141x57 cm
Fanérlagningar, ytskador, torrsprickor, invändigt bemålat, löst lås medföljer, nyckel till underdel medföljer