Certina herrarmbandsur
Valmis
2020-07-14
793111
| Korkein tarjous | 2 800 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
CERTINA, armbandsur, 1980-tal, boeten i 18 k guld, bandet märkt "rolled gold", med gravyr daterad 1973, längd ca 240 mm, diameter 35 mm
Bruksslitage, repor, märken, går ej, SAV garanterar ej funktionen