Skedar
Valmis
2020-07-09
792633
| Korkein tarjous | 2 400 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
SKEDAR, silver, 18/1900-tal, 15 teskedar, 9 matskedar, olika modeller samt smeder, vikt ca 743 g
Gravyr, slitage