Sockerskrin 2 st silver
Valmis
2020-07-13
792562
| Korkein tarjous | 2 400 SEK |
| Arviointi | 3 000 SEK |
SOCKERSKRIN, 2 st, silver, Engelska samt Svenska kontrollstämplar, oval form, lockknopp i form av ros, tassfötter, förgylld insida, höjd ca 5-9,5 cm, längd ca 10-13 cm, vikt ca 370 g
Slitage