Bordslampor alabaster
Valmis
2020-07-08
791469
| Korkein tarjous | 300 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
BORDSLAMPOR, 3 st., snarlika, 1960/70-tal, alabster, inkl sockel resp skärm höjd ca 37/ 43/ 47 cm
Smärre nagg