212 - Grafiskt blad 1800-tal
Closed
2020-08-21
789364
| Sold for | 300 SEK |
| Estimate | 1 000 SEK |
GRAFISKT BLAD, 1800-tal, ovalt tryck i färger, Kvinnlig regent visar upp sin son, 56x41 cm
möjligen från Ungern
skador