Ytterfoder

Ytterfoder
Ytterfoder
Ytterfoder
Ytterfoder
Ytterfoder
Ytterfoder

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

800 SEK

YTTERFODER, glaserat porslin, jugendstil, 1900-tal, diameter 20 cm, höjd 20 cm.

Bruksslitage.

788350

2020-08-12