Praktbägare
Valmis
2020-06-28
787622
| Korkein tarjous | 300 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
PRAKTBÄGARE, 1700-tal, glas, graverad dekor, uppsvängd hänkel, höjd 21 cm
Bruksslitage