Ray Stalje oljemålning
Closed
2020-08-06
786771
| Sold for | 1 600 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
RAY STALJE (född 1947): Komposition, olja på duk, ej signerad, 120 x 85 cm.
Ingår i tema "Ray Stalje".