Angelica Wiik färglitografi
Closed
2020-06-23
786560
| Sold for | 1 600 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960): "Stjärnfall", signerad Angelica Wiik, 171/290, färglitografi med glitter, ca 84x59 cm
Oramad