Bägare / vinglas Svenskt Tenn
Valmis
2020-06-27
786112
| Korkein tarjous | 350 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
BÄGARE, 4 st, tenn, Svenskt Tenn, sent 1990/2000-tal, höjd ca 11,8 cm
Minimalt slitage