Lanterna
Closed
2020-06-22
785235
| Sold for | 400 SEK |
| Estimate | 1 000 SEK |
LANTERNA, 1900-talets början, koppar, grönmålad, höjd ca 43 cm, exkl handtag
Spricka i glaset, slitage