Richard Duschek oljemålning
Closed
2020-06-18
784963
| Sold for | Osåld |
| Estimate | 2 500 SEK |
RICHARD DUSCHEK (1884-1959) Motiv med väderkvarn, signerad, olja på duk, ca 26x39 cm
Ingår i temaauktionen "Selected"