Angelica Wiik litografi
Closed
2020-06-16
784116
| Sold for | 1 600 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960): "Uteliv", signerad Angelica Wiik, färglitografi med glitter, 202/290, ca 58,5x40 cm,
Oramad