Hörnskåp allmoge
Valmis
2020-06-19
783060
| Korkein tarjous | 400 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
HÖRNSKÅP, 1800-tal, allmoge, målad med kurbitsmotiv, profilerat rakt krön, dörr med fyllning, inredning med hyllor, höjd 103, 68x39 cm
Snärre skador, retuscher, slitage