Tage Eriksson
Closed
2020-06-22
782754
| Sold for | 300 SEK |
| Estimate | 800 SEK |
TAGE ERIKSSON (Sverige, Född 1916): "Aftonstämning" Fisketången, Bohuslän, olja på duk, signerad, 22 x 27,5 cm.