Serveringsvagn teak
Closed
2020-06-12
782039
| Sold for | 850 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
SERVERINGSVAGN, teak, Gustavsson Möbelfabrik, Brittatorp, 1960-tal, teak, etikettmärkt, avtagbar skiva, höjd ca 63, 62x40 cm
Hjulen torkade, smärre slitage