John Erik Franzén färglitografi
Closed
2020-06-14
781103
| Sold for | 1 600 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
JOHN ERIK FRANZÉN (född 1942): Surfaren, monogramsignerad och daterad JEF 2003, 14/250, färglitografi, bildmått ca 23x34,5 cm
PROVENIENS:
Författaren Karl Haskel,1935-2019
Ingår i auktionen Karl Haskels samling
Läs mer