Lanterna
Closed
2020-06-14
780816
| Sold for | 300 SEK |
| Estimate | 800 SEK |
LANTERNA, 1900-talets början, målad metall, glas, mått 24x21x29 cm
Hårt slitage, ej funktionstestad