Johannes Ravn oljemålning
Closed
2020-06-05
780042
| Sold for | 400 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
JOHANNES RAVN (1922-1991): Älg i skogsbryne, signerad och daterad J Ravn -54, olja på duk, 49x61 cm