Bengt Nilsson fiol
Valmis
2020-06-03
779615
| Korkein tarjous | 4 400 SEK |
| Arviointi | 3 000 SEK |
BENGT NILSSON, violin, mindre modell, möjligen gesällprov, signerad samt daterad Bengt Nilsson 1951, Malmö, längd ca 43, lock ca 11,5x19 cm
Smärre slitage