Bengt Nilsson fiol

Bengt Nilsson fiol
Bengt Nilsson fiol
Bengt Nilsson fiol
Bengt Nilsson fiol
Bengt Nilsson fiol
Bengt Nilsson fiol
Bengt Nilsson fiol
Bengt Nilsson fiol
Bengt Nilsson fiol
Bengt Nilsson fiol

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BENGT NILSSON, violin, mindre modell, möjligen gesällprov, signerad samt daterad Bengt Nilsson 1951, Malmö, längd ca 43, lock ca 11,5x19 cm

Smärre slitage

779615

2020-06-03