1045 - Oljemålning 1800-tal
Valmis
2020-08-22
779348
| Korkein tarjous | 3 400 SEK |
| Arviointi | 3 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal), porträtt av den finske överstelöjtnanten Carl Johan Jegerschöld (1740-1818), olja på duk, tidigt 1800-tal, ca 55 x 46cm