Martin Artedius ljusstakar 1 par
Valmis
2020-06-01
778254
| Korkein tarjous | 2 600 SEK |
| Arviointi | 3 000 SEK |
MARTIN ARTEDIUS (mästare 1800-1808), ljusstakar, 1 par, tenn, sengustavianska, Norrköping år 1800, höjd ca 32 cm
Skador och slitage, bucklor