Ikon
Closed
2020-05-31
777351
| Sold for | 1 500 SEK |
| Estimate | 2 500 SEK |
IKON, Ryssland, Gudsmodern, 1800-tal, tempera, olja och förgyllning på pannå, ca 31x27 cm
Nagg, krackelyr, färgbortfall, retuscher, slitage