Matsalsbord mahogny

Matsalsbord mahogny
Matsalsbord mahogny
Matsalsbord mahogny
Matsalsbord mahogny
Matsalsbord mahogny
Matsalsbord mahogny
Matsalsbord mahogny
Matsalsbord mahogny

Klubbat för:

46 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

MATSALSBORD, 1800-tal, senempire, mahognyfaner/massiv mahogny, svarvade ben på hjultrissor i mässing, 4 iläggsskivor med sarg, höjd ca 78, diameter 160, skivor ca 60 cm vardera

Smärre repor, hakar till illäggskivorna saknas

776985

2020-05-28