Yrjö Edelmann litografi
Closed
2020-05-27
776879
| Sold for | 1 600 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Komposition med vikt papper, signerad samt 8/150, ca 59x43 cm