Silverbestick
Valmis
2020-05-26
776592
| Korkein tarjous | 2 400 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
MATSKEDAR, BORDSKED, TESKEDAR, 8+1+6, silver, 18/1900-tal, varierande mästare och modeller, bl.a Gustaf Folcker, längd 13-23 cm, vikt 663
Gravyr, slitage