Superellips matbord
Closed
2020-05-22
775013
| Sold for | 6 800 SEK |
| Estimate | 5 000 SEK |
BRUNO MATHSSON & PIET HEIN, "Superellips", matbord, etikettmärkt, spännben av förkromad metall, skiva i fanerad i masurbjörk, höjd 70, 220x110 cm
Bruksslitage, kanter med märken, repor