Piedestal gustaviansk stil
Valmis
2020-05-21
774851
| Korkein tarjous | 2 800 SEK |
| Arviointi | 2 500 SEK |
PIEDESTAL, samtida, gustaviansk stil, förgylld, sockel med imitationsmåleri, höjd ca 70 cm
Brukslitage, smärre ytskador