Orientmatta
Valmis
2020-05-24
774838
| Korkein tarjous | 3 000 SEK |
| Arviointi | 4 000 SEK |
ORIENTMATTA, antik, Beluch, omkring 1910-tal, ca 270x170 cm
Ställvis slitage