Två fat av Kurt Ekhom
Closed
2020-05-31
774673
| Sold for | Osåld |
| Estimate | 300 EUR |
KURT EKHOLM, TVÅ FAT, signerade och stämplade Kurt Ekholm Arabia W, handmålad dekor, diameter 27 cm