Samling bägare i silver
Valmis
2020-05-21
774202
| Korkein tarjous | 2 400 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
BÄGARE, 10 dlr, silver, kontrollstämplar, 1900-tal, H ca 5,5 - 17,5 cm, samlad vikt ca 735 gram