398 - Monterskåp, 1 par
Closed
2020-08-21
772784
| Sold for | 25 000 SEK |
| Estimate | 6 000 SEK |
MONTERSKÅP / bordsvitriner, 1 par, mässing, glas och trä, 3 glashyllor vardera, dörr, lejontassar, 1900-talets första hälft, höjd ca 67, 43,5 x 22,5 cm
Bruksslitage, någon skada