Bordskanoner Stafsjö
Closed
2020-05-17
772694
| Sold for | 1 600 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
BORDSKANON, 2 st, Stafsjö, gjutjärn och med lavett i trä, längd ca 35 cm
Skador: Smärre slitage