Barbro Lindh oljemålning
Closed
2020-05-17
772356
| Sold for | 350 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
BARBRO LINDH (född 1931): "Sweet Story About Love", signerad och daterad Barbro Lindh -68, olja på duk, 47x55 cm