Amadeo Modigliani litogarfi
Closed
2020-05-15
772227
| Sold for | 7 000 SEK |
| Estimate | 6 000 SEK |
AMEDEO MODIGLIANI (1884-1920), efter: Jeanne Hébuterne, stämpelsignerad och 55/100, litografi, ca 66x43 cm