Sören Lund soffa
Closed
2020-05-13
770404
| Sold for | 5 600 SEK |
| Estimate | 4 000 SEK |
SÖREN LUND, soffa, Danmark, 2000-tal, 3-sits, blå klädsel, sitthöjd ca 40, längd 188 cm
Slitage, fläckar