Rölakan design Anna Johanna Ångström
Closed
2020-05-08
769601
| Sold for | 1 800 SEK |
| Estimate | 3 000 SEK |
ANNA JOHANNA ÅNGSTRÖM, matta, rölakan, monogramsignerad Å, ca 235x165 cm
Ställvis slitage och fläckar