Kandelaber
Closed
2020-05-06
768756
| Sold for | 1 200 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
KANDELABER, för 9 ljus, mässing, justerbara ljusarmar, 1900-talets mitt, höjd ca 35, diameter ca 35 cm
Bruksslitage