PETER HVIDT & ORLA MØLGAARD NIELSEN
Valmis
2020-05-04
767642
| Korkein tarjous | 8 600 SEK |
| Arviointi | 8 000 SEK |
PETER HVIDT & ORLA MØLGAARD NIELSEN, soffbord, 1960-tal, för France & Son, Danmark, stomme i massiv teak, utdragbar skiva vid ena kortsidan med svart formica, ca 121x54, höjd ca 51 cm
Bruksslitage