Serveringsvagn
Valmis
2020-05-03
767167
| Korkein tarjous | 3 000 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
SERVERINGSVAGN, 1900-talets andra hälft, gulmetall och glas, oval form, höjd ca 63, 63x47 cm
Bruksslitage, glas med repor