Børge Mogensen BM-61 stolar
Closed
2020-05-10
766949
| Sold for | 38 000 SEK |
| Estimate | 25 000 SEK |
BØRGE MOGENSEN, "BM-61", stolar, 7 st., Fredericia Stolefabrik, Danmark, formgivna 1957, ek och flätad rotting, höjd 74, sitthöjd 44 cm
mindre slitage och skador