Vägglampa
Closed
2020-04-30
766884
| Sold for | 300 SEK |
| Estimate | 1 000 SEK |
VÄGGARMATUR, 1900-talets första hälft, kerub i patinerad gips, lös belysning, otydligt signerad A. Hallåm ?, höjd ca 47 cm
Skador