Stig Claesson färglitografi
Closed
2020-04-29
766601
| Sold for | 650 SEK |
| Estimate | 1 000 SEK |
STIG CLAESSON, (Slas), (1928-2008): Stockholm, signerad och daterad Stig 80, färglitografi, bladmått ca 4,5x63 cm, oramad