Taklampa Torsten Orrling
Closed
2020-04-29
766279
| Sold for | 1 500 SEK |
| Estimate | 2 500 SEK |
TAKLAMPA, "TN 51", Torsten Orrling för Hans Agne Jakobsson, Markaryd, vitlackerad metall, diameter 48, höjd 48 cm.
Bruksslitage och mindre bucklor