Epiphone elgitarr

Epiphone elgitarr
Epiphone elgitarr
Epiphone elgitarr
Epiphone elgitarr
Epiphone elgitarr
Epiphone elgitarr
Epiphone elgitarr
Epiphone elgitarr
Epiphone elgitarr
Epiphone elgitarr
Epiphone elgitarr
Epiphone elgitarr

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 800 SEK

EPIPHONE, elektrisk jazzgitarr, Emperor ll, modell Joe Pass, halvakustisk, kropp i sunburstlackerad lönn, greppbräda i pau ferro, förgyllda metalldelar, 2000-tal, tillverkad i Korea, serienummer S9205127

Bruksslitage, sliten förgyllning, fult slipad klarlack på cutawayhornet, sladdsockel/jack saknas, saknas plastknopp till mikrofonväljare, inget case/etui

765613

2020-05-03