Oidentifierad konstnär oljemålningar
Closed
2020-04-21
763534
| Sold for | 650 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): (2), Stilleben, signerade A Tobey, olja på pannå, ca 41x41 cm