Spegel
Valmis
2020-04-18
762271
| Korkein tarjous | 450 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
SPEGEL, 1900-talets mitt, märkt Hovmantorp, stomme i trä, förgylld, längd ca 108. bredd 45 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage