Spegel gustaviansk stil,
Valmis
2020-04-13
759833
| Korkein tarjous | 19 000 SEK |
| Arviointi | 3 000 SEK |
SPEGEL, 1700-talets slut, gustaviansk, kvicksilverfolierat spegelglas, skuren dekor och pastellage, dekor med girlanger samt krönet med rosett, ca 72x42 cm
Senare bronsering, krönet med lagningar